Sledovať film Ať žije nebožtík online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ať žije nebožtík
  Trailer k filmu Ať žije nebožtík   Sledovať 1360 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Hugo Haas (Petr Suk), Adina Mandlová (Alice Machová), Karel Hašler (Petr Kornel), Milada Gampeová (Barbora - Housekeeper), Václav Trégl (Baltazar), František Kreuzmann (Dr. Liska)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1935
Popis:
Hugo Haas v hlavní roli české bláznivé komedie o tom, co se všechno může stát, když si zdravý člověk prohodí rentgenový snímek s těžce nemocným.

Verný sluha Baltazar už nestačil upokojovať rozhorčených veriteľov a odpratávať alkohol z tých najneuveriteľnejších skrýš. Hugo Haas stvárnil hlavnú postavu - a dokonca i zaspieval dve populárne piesne - Mňa to tu nebaví a Mne jeden pohľad nestačí - ku ktorým si napísal sám i texty.
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko