Sledovať film
Bezmocná
online

Film Bezmocná
  Trailer k filmu Bezmocná Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vo svojich šestnástich rokoch je príliš pekná, príliš energická a rada by manipulovala celým svetom...
Cher Horowitzová je typická americká tínedžerka z Beverly Hills. Spolu so svojou kamarátkou Dionne majú plnú hlavu nákupov a za nemenej dôležitú podstatu vo svojom živote považujú obľúbenosť u spolužiakov. Cher je síce najobľúbenejšie a najznámejšie dievča na škole, nie je to však také ľahké. Cher to zvláda s absolútnym prehľadom a okrem školy si nájde čas aj na rôzne zábavky. Keď do ich triedy príde nová spolužiačka Tai, Cher ju nahovorí na zmenu imidžu. Chce, aby Tai nemala problémy ľudí, ktorí nič neznamenajú. Netuší však, že svojou snahou môže Tai zmeniť viac, než si želá. Svet Cher sa začne oveľa viac komplikovať vo chvíli, keď doňho vstúpia Baldwinovci - jeden je jej nový spolužiak, druhý, nemenej príťažlivý, je jej bývalý nevlastný brat. A Cher náhle zistí, že najväčším problémom je niekto, koho tak dokonale ignorovala a nechápala. Ak totiž zrazu príde láska, je proti nej ... bezmocná!

Žáner: Komédia, Romantický
Hrajú: Alicia Silverstoneová (Cher Horowitzová), Paul Rudd (Josh Lucas), Brittany Murphyová (Tai Fraiserová), Stacey Dashová (Dionne Marie Davenportová), Donald Adeosun Faison (Murray Lawrence Duvall), Dan Hedaya (Mel Horowitz)
Scénár: Amy Heckerlingová
Krajina: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocenie: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Markíza 3.4.2022 10:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko