Sledovať film
Blízko od seba
online

Film Blízko od seba
  Trailer  k filmu Blízko od seba
Prehrajte si film Blízko od seba HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Blízko od seba

Výnimočné herecké obsadenie a silný príbeh autorky, ktorá zaň získala Pulitzerovu cenu, sú dva hlavné atribúty tohto filmu plného veľkých hereckých hviezd. Rodinná kríza prinúti sestry Westonové, aby sa dlhých rokoch opäť všetky stretli so svojou despotickou matkou v rodnom dome v Oklahome. Každá z týchto svojráznych žien si vybrala inú cestu životom, ale rodina musí držať spolu za každých okolností.

Originálny názov:

August: Osage County

Žáner: Dráma
Réžia: John Wells
Hrajú: Meryl Streepová (Violet Westonová), Julia Robertsová (Barbara Weston), Chris Cooper (Charlie Aiken), Ewan McGregor (Bill Fordham), Margo Martindaleová (Mattie Fae Aikenová), Sam Shepard (Beverly Weston)
Scénár: Tracy Letts
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: HBO HBO2

Recenzie filmu Blízko od seba:

Někdy jsem se vážně pobavila, jen v duchu, nad tím, jak dobře to vystihlo skutečnost a vztahy rodin. Vždycky je hold v rodině někdo, kdo všechny od sebe odhání, přitom všechny spojuje. Tenhle iflm stál v podstatě jen na hereckých výkonech, než na nějakém pestrém ději a to oceňuji. Poznají se alespoň dobří herci a jejich talent.
70% Katy86
Teda Dzon Wells mi fakt nic nehovori a film je to hrozny. Nic sa tam dohromady nedeje, odznie len kopa prazdneho tlachania o medziludskych vztahoch, Juliette Lewis neznasam uz od Takovych Normalnich Zabijaku, Meryl Streep hrala ho*no, no a samoucelne zmykanie medziludskych vztahov mam pozerat a uznavat? Ani omylom. 5 %
20% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina