Sledovať film Borgman online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Borgman
  Trailer k filmu Borgman   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Thriller, Komedie, Mysteriózní
Réžia:
Alex van Warmerdam
Hrajú:
Jan Bijvoet (Camiel Borgman), Hadewych Minisová (Marina), Jeroen Perceval (Richard), Alex van Warmerdam (Ludwig), Tom Dewispelaere (Pascal), Sara Hjort Ditlevsen (Stine)
Krajina:
Nizozemí, Belgie, Dánsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Černá komedie o nezvaných hostech…

Pulzujúci holandský triler s prvkami temnej komédie prináša viacvrstvovú satiru na súčasné spoločenské neduhy ako konzum, rasizmus, atď. Borgmanov nečakaný príchod do exkluzívnej rezidenčnej štvrte odštartuje sériu znepokojivých, až bizarných udalostí okolo starostlivo budovanej fasády majetného manželského páru, ich troch detí a opatrovateľky. Príbeh prináša množstvo nečakaných zvratov a nálad a drží diváka v napätí medzi strachom, cynizmom a bezmocným smiechom.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski