Sledovať film Brubaker online

Prehrajte si film Brubaker online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Brubaker
  Trailer k filmu Brubaker   Sledovať Brubaker online
Žáner:
Drama
Réžia:
Stuart Rosenberg
Hrajú:
Robert Redford (Henry Brubaker), Yaphet Kotto (Richard 'Dickie' Coombes), Jane Alexanderová (Lillian Gray), Murray Hamilton (John Deach), David Keith (Larry Lee Bullen), Morgan Freeman (Walter)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Stal sa najhľadanejším mužom väzenia...

Stane sa tým najhľadanejším mužom väzenia. Jeho vlastný správca. Henry Brubaker ako budúci správca väznice si zvolí netradičný vstup na svoje nové miesto. Prichádza tam inkognito ako väzeň, aby sa mohol na vlastnej koži presvedčiť, ako to tam funguje. Kam sa len pozrie, vidí veci tak, ako by sa v žiadnom prípade nemali diať a po odhalení pravej identity sa rozhodne dať všetko na pravú mieru. To sa však niekomu vôbec nemusí páčiť...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski