Sledovať film Bumblebee online

Prehrajte si film Bumblebee online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1319 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Bumblebee
  Trailer k filmu Bumblebee   Sledovať Bumblebee online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Réžia:
Travis Knight
Hrajú:
Hailee Steinfeld (Charlie Watson), Justin Theroux (Dropkick), Angela Bassettová (Shatter), John Cena (Agent Burns), Pamela Adlonová, Glynn Turman (General Whalen)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Charlie Watsonová je obyčajné 18-ročné dievča, ktoré k narodeninám dostalo svoje prvé auto. Majiteľ autoservisu jej daroval rozbitého žltého Chrobáka. Nie je to však obyčajná haraburda, ale Transformer Bumblebee, ktorý sa v zapadnutom kalifornskom mestečku ukrýva pred ľuďmi aj nepriateľskými Transformermi. V roku 1987 oslavuje Charlie Watsonová osemnásť rokov, hoci veľa dôvodov pre radosť nemá. Nádej, že dostane od rodiny vysnívané auto, sa rozplynie vo chvíli, keď rozbalí mimoriadne trápne darčeky. Až majiteľ autobazáru a vrakoviska sa nad ňou zľutuje a daruje jej žltý Volkswagen Chrobák. Autíčko je však úplne rozbité a len ten najväčší optimista by dúfal, že bude ešte niekedy jazdiť. Charlie s ním aspoň doskáče domov a pokúsi sa ho v garáži opraviť. Keď na podvozku zazrie dve veľké modré oči, pochopí, že to nie je obyčajné auto. S autobotom Bumblebeem sa rýchlo spriatelí, hoci s ním nemôže komunikovať inak než hudbou z autorádia. Po autíčku však intenzívne pátrajú nielen nepriateľsky naladení Deceptikoni z jeho rodnej planéty, ale aj rovnako nebezpečný vládny agent Burns. Charlie a Bumblebee nemajú čas ani priestor, aby sa bližšie zoznámili. Na úteku pred mocným nepriateľom však zistia, že hoci sú pomerne nesúrodou dvojicou, dokážu vytvoriť neporaziteľný tím.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko