Film
Bumblebee

Film Bumblebee
  Trailer  k filmu Bumblebee
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Charlie Watsonová je obyčajné 18-ročné dievča, ktoré k narodeninám dostalo svoje prvé auto. Majiteľ autoservisu jej daroval rozbitého žltého Chrobáka. Nie je to však obyčajná haraburda, ale Transformer Bumblebee, ktorý sa v zapadnutom kalifornskom mestečku ukrýva pred ľuďmi aj nepriateľskými Transformermi. V roku 1987 oslavuje Charlie Watsonová osemnásť rokov, hoci veľa dôvodov pre radosť nemá. Nádej, že dostane od rodiny vysnívané auto, sa rozplynie vo chvíli, keď rozbalí mimoriadne trápne darčeky. Až majiteľ autobazáru a vrakoviska sa nad ňou zľutuje a daruje jej žltý Volkswagen Chrobák. Autíčko je však úplne rozbité a len ten najväčší optimista by dúfal, že bude ešte niekedy jazdiť. Charlie s ním aspoň doskáče domov a pokúsi sa ho v garáži opraviť. Keď na podvozku zazrie dve veľké modré oči, pochopí, že to nie je obyčajné auto. S autobotom Bumblebeem sa rýchlo spriatelí, hoci s ním nemôže komunikovať inak než hudbou z autorádia. Po autíčku však intenzívne pátrajú nielen nepriateľsky naladení Deceptikoni z jeho rodnej planéty, ale aj rovnako nebezpečný vládny agent Burns. Charlie a Bumblebee nemajú čas ani priestor, aby sa bližšie zoznámili. Na úteku pred mocným nepriateľom však zistia, že hoci sú pomerne nesúrodou dvojicou, dokážu vytvoriť neporaziteľný tím.

Réžia: Travis Knight
Hrajú: Hailee Steinfeld (Charlie Watson), Justin Theroux (Dropkick), Angela Bassettová (Shatter), John Cena (Agent Burns), Pamela Adlonová, Glynn Turman (General Whalen)
Scénár: Christina Hodson
Krajina: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: Cinemax 2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina