Sledovať film
Amazing Spider-Man 2
online

Film Amazing Spider-Man 2
  Trailer  k filmu Amazing Spider-Man 2
Prehrajte si film Amazing Spider-Man 2 HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 086 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Odjakživa všetci vieme, že najväčší boj, ktorého sa Spider-Man kedy zúčastnil, sa odohráva v jeho vnútri: Konflikt medzi obyčajnými povinnosťami Petra Parkera s výnimočnou zodpovednosťou, ktorú na svojich pleciach nesie Spider-Man. Vo Filme The Amazing Spider-Man 2 ale Peter Parker zisťuje, že pred ním stojí ešte náročnejšie stretnutie. Byť Spider-manom je skvelé. Peter Parker nepozná úžasnejší pocit než sa preháňať medzi mrakodrapmi, byť skutočným hrdinom a tráviť čas s Gwen. Byť Spider-manom ale má tiež svoju cenu: jedine Spider-man je schopný ochrániť ostatných Newyorčanov pred neobvyklými gaunermi, ktorí mesto ohrozujú. Keď sa na scéne objavuje Electro, je Peter nútený čeliť nepriateľovi, ktorý je oveľa silnejší než on. Keď sa vracia aj jeho starý priateľ Harry Osborn, uvedomuje si Peter, že všetkých jeho nepriateľov niečo spája: spoločnosť Oscorp...

Originálny názov:

The Amazing Spider-Man 2

Réžia: Marc Webb
Hrajú: Andrew Garfield (Peter Parker / Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová), Jamie Foxx (Max Dillon / Electro), Dane DeHaan (Harry Osborn / Green Goblin), Colm Feore (Donald Menken), Felicity Jonesová (Felicia Hardyová)
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 66 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO 3.12.2023 08:15
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina