Sledovať film Call Girl online

Prehrajte si film Call Girl online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Call Girl
  Trailer k filmu Call Girl   Sledovať Call Girl online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Mikael Marcimain
Hrajú:
Ruth Vega Fernandez (Sasha Muntze), Pernilla Augustová (Dagmar Glans), David Dencik (Aspen), Simon J. Berger (John), Kristoffer Joner (Sören Laurell-Wall), Josefin Asplund (synja Hansson)
Krajina:
Švédsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Sociálno-politický thriller o Švédsku v 70. rokoch, v čase sexuálnej i spoločenskej revolty.

Film Call Girl je hraným debutom režiséra Mikaela Marcimaina, ktorý sa v domácom Švédsku preslávil ako režisér televíznych seriálov a projektov. Vo svojej odvážnej kinovej prvotine sa inšpiruje jedným z najkontroverznejších politických škandálov, v ktorom bolo v 70. rokoch viacero ministrov a politikov vlády Olofa Palmeho obvinených z využívania služieb v sieti obchodu s prostitúciou neplnoletých dievčat pre vysokopostavených funkcionárov, biznismenov a celebrity. Film odkrýva temnú stránku politicky neutrálneho štátu, v ktorom hniezdi svet trblietavých, erotických i striptízových klubov a špinavých apartmánov, určených pre nelegálnu činnosť, prostredníctvom príbehu mladej Iris z najnižšej vrstvy spoločnosti.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski