Sledovať film
Druhá šance
online

Film Druhá šance
  Trailer  k filmu Druhá šance
Prehrajte si film Druhá šance HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 301 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Druhá šance

Ako ďaleko zájdeš?
Thriller o svedomí a krehkej spravodlivosti, ktorú v hraničnej situácii vezme do vlastných rúk zúfalý detektív. Kriminalisti Andreas a Simon žijú celkom odlišné životy. Andreas je vzorný manžel, zatiaľ čo čerstvo rozvedenému Simonovi sa zrúti celý svet. Situácia sa náhle zmení vo chvíli, keď sú privolaní k brutálnej hádke medzi párom narkomanov. Keď Andreas objaví ich zanedbaného syna, rozhodne sa porušiť zákony a kojenca unesie. Teraz je na rade Simon, aby znovu nastolil rovnováhu medzi dobrom a zlom.

Originálny názov:

En chance til

Žáner: Thriller, Dráma
Réžia: Susanne Bierová
Hrajú: Nikolaj Coster-Waldau (Andreas), Ulrich Thomsen (Simon), Nikolaj Lie Kaas (Tristan), Thomas Bo Larsen (Klaus), Maria Bonnevieová (Anna Thomsen), Peter Haber (Gustáv)
Krajina: Dánsko, Švédsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 3.2.2024 12:15

Recenzie filmu Druhá šance:

Miestami vďaka určitým dramatickým pasážam, dostatočne depresívne vykreslený paradox o dvoch pároch z úplne odlišných životných úrovní. Kým jeden disponuje takmer všetkým čo je za potreby pri výchove dieťaťa, druhý sa nachádza na úplnom dne. Vzhľadom nato, že bol hlavný hrdina od úvodu prezentovaný ako racionálne mysliaci jedinec, príde mi tunajší scenár predsa len mierne pritiahnutý za vlasy. Každopádne, samotný film určite nie je sklamaním. Dánska tvorba len zriedka kedy nenaplní predpoklad zaručenej kvality. Dobrý film ...
60% Carnifex
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina