Sledovať film Smrtelné lži online

Prehrajte si film Smrtelné lži online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Smrtelné lži
  Trailer k filmu Smrtelné lži   Sledovať Smrtelné lži online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Nicholas Jarecki
Hrajú:
Richard Gere (Robert Miller), Susan Sarandonová (Ellen Millerová), Tim Roth (detektiv Michael Bryer), Brit Marling (Brooke Miller), Laetitia Castaová (Julie Coteová), Nate Parker (Jimmy Grant)
Krajina:
USA, Polsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Moc je nejlepší alibi.

Přitažlivý thriller o vysokých financích, loajalitě a vztazích. Když se v New Yorku poprvé setkáváme s finančním magnátem Robertem Millerem na oslavě jeho 60. narozenin, jeví se jako ztělesnění úspěšného amerického podnikatele a dokonalého rodinného života. Za zdmi jeho dokonalého sídla mu ale vše přerůstá přes hlavu. Zoufale se snaží dokončit prodej svého obchodního impéria dříve, než se přijde na jeho podvody. Snaží se utajit svůj dvojí život před svou loajální manželkou Ellen a úžasnou dcerou a jedinou dědičkou Brooke. Miller se snaží vybalancovat aféru s francouzskou prodavačkou umění Julií Côte. Právě v okamžiku, kdy se snaží prodat své problémové impérium, neočekávaný smrtelný omyl jej nutí žonglovat se svou rodinou, podnikáním a zločinem za pomoci Jimmyho Granta, osoby z Millerovy minulosti. Jeden špatný krok nastartuje podezřívavého detektiva New Yorské policie, detektiva Michaela Bryera, kterého v jeho úsilí nic nezastaví. Bojuje o čas, který nemá. Miller je konfrontován s limity svého morálního pokrytectví. Podaří se mu to dřív, než celá ta bublina praskne?
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski