Film
Četa

Film Četa
  Trailer  k filmu Četa
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Četa

Chris Taylor sa dobrovoľne prihlásil do Vietnamu. Pridelia ho k jednotke, ktorej velia seržanti Elias a Barnes - dvaja celkom odlišní ľudia, ktoré odrážajú vnútornú rozpoltenosť armády vo vietnamskej vojne. Elias sa o svojich mužov stará, pre Barnesa - naopak - má ľudský život len zanedbateľnú cenu. On a časť jeho mužov chladnokrvne zabíjajú civilistov, a keď sa jedného dňa Elias proti ich počínaniu vzbúri a zabráni masakre, vzplanie medzi oboma mužmi

Originálny názov:

Platoon

Žáner: Dráma, Vojnový
Réžia: Oliver Stone
Hrajú: Keith David (král), Forest Whitaker (Big Harold), Francesco Quinn (Rhah), Kevin Dillon (Bunny), John C. McGinley (seržant O'Neill), Reggie Johnson (Junior)
Scénár: Oliver Stone
Rok výroby: 1986
Hodnocenie: 81 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina