Sledovať film Gladiátor online

Prehrajte si film Gladiátor online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Gladiátor
  Trailer k filmu Gladiátor   Sledovať Gladiátor online
Žáner:
Akční, Drama, Historický
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Russell Crowe (General Maximus Decimus Meridus), Joaquin Phoenix (Emperor Commodus), Connie Nielsenová (Lucilla), Oliver Reed (Antonius Proximo), Richard Harris (Emperor Marcus Aurelius), Derek Jacobi (Senator Gracchus)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Veľkolepá freska zo starovekého Ríma...

Rímsky generál Maximus opäť priviedol svoje légie k víťazstvu. Vojna je vyhraná a on sníva o domove. Neželá si nič iné, ako vrátiť sa k žene a svojmu synovi. Umierajúci vládca Marcus Aurelius má však pre neho ešte jednu úlohu. Žiada, aby sa generál ujal vlády. Commodus, dedič trónu, žiarli na vládcovu priazeň k Maximusovi a nariadi jeho popravu, vrátane rodiny. Maximus unikne smrti o vlások, ale ťažko zraneného ho zachránia otrokári. Dostane sa do gladiátorskej školy a v aréne jeho sláva zo dňa na deň rastie. Prichádza do Ríma, aby pomstil vraždu svojej ženy i syna a zabil nového cisára - Commodusa. Spoznal, že jediná moc, silnejšia ako tá vládcova, je vôľa ľudu.
Hodnocenie:
85 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski