Film Charlieho země

Sledovať film
Charlieho země
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Severní cíp australského kontinentu je domovem pro komunitu původních aboridžinských obyvatel. Jedním z nich je i Charlie, který se marně snaží nalézt rovnováhu a zázemí v novém společenském uspořádání vládnoucí třídy bílých přistěhovalců. Ti si nárokují zdejší půdu a vynucují dovezené zákony a normy, jež mají pramálo společného s respektem k tradicím původních obyvatel a s jejich přirozeností. Charlieho touha přijmout atraktivní životní styl přistěhovalců brzy naráží na kulturní nepochopení a normativní zákony, jež původním obyvatelům navyklým na organický život v přírodě nedávají smysl. Jeho odchod zpět do divočiny však ukazuje, že pro opětovné nalezení cesty ke svobodnému a tradičnímu životu lovce může být také již pozdě.

Žáner: Životopisný, Dráma
Réžia: Rolf de Heer
Hrajú: David Gulpilil (Charlie), Peter Djigirr (Black Pete), Luke Ford (Luke), Wayne Anthoney (smírčí soudce), Dellax Barra (tancující dítě), Craig Behenna
Scénár: David Gulpilil, Rolf de Heer
Krajina: Austrália
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko