Sledovať film Mary And Max online

Prehrajte si film Mary And Max online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Mary And Max
  Trailer k filmu Mary And Max   Sledovať Mary And Max online
Žáner:
Animovaný, Drama, Komedie
Réžia:
Adam Elliot
Hrajú:
Toni Colletteová (Mary Daisy Dinkleová (Hlas)), Philip Seymour Hoffman (Max Jerry Horovitz (Hlas)), Barry Humphries (vypravěč (hlas)), Eric Bana (Damien (Hlas)), Bethany Whitmore (Mladá Marie (hlas)), Ian 'Meldrum Molly' (bezdomovec (Hlas))
Krajina:
Austrálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Jedno úžasné přátelství.

Dve rozdielne povahy, dva rozdielne osudy a polovica sveta spája tento animovaný film, ktorý rozpráva o priateľstve dvoch osamelých duší - malého dievčatka Mary a osamelého Maxa. Mary Daisy Dinkle žije v Austrálii. Má osem rokov, tri mesiace a deväť dní. Najviac zo všetkého miluje sladké kondenzované mlieko a čokoládu. Zo všetkého najviac ale túži po skutočnom priateľovi. Max Horowitz je štyridsaťštyriročný osamelý chlapík žijúci v New Yorku. Trpí druhom autizmu, Aspergerovým syndrómom. Nevie dekódovať neverbálne signály a má problémy s komunikáciou. Je nesmelý a cíti sa opustený. Nadovšetko miluje čokoládu, svoju akvarijnú rybičku Henryho, papagája a mačku.
Hodnocenie:
82 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski