Sledovať film
Mary And Max
online

Film Mary And Max
  Trailer  k filmu Mary And Max
Prehrajte si film Mary And Max HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Mary And Max

Dve rozdielne povahy, dva rozdielne osudy a polovica sveta spája tento animovaný film, ktorý rozpráva o priateľstve dvoch osamelých duší - malého dievčatka Mary a osamelého Maxa. Mary Daisy Dinkle žije v Austrálii. Má osem rokov, tri mesiace a deväť dní. Najviac zo všetkého miluje sladké kondenzované mlieko a čokoládu. Zo všetkého najviac ale túži po skutočnom priateľovi. Max Horowitz je štyridsaťštyriročný osamelý chlapík žijúci v New Yorku. Trpí druhom autizmu, Aspergerovým syndrómom. Nevie dekódovať neverbálne signály a má problémy s komunikáciou. Je nesmelý a cíti sa opustený. Nadovšetko miluje čokoládu, svoju akvarijnú rybičku Henryho, papagája a mačku.

Originálny názov:

Mary and Max

Réžia: Adam Elliot
Hrajú: Toni Colletteová (Mary Daisy Dinkleová (Hlas)), Philip Seymour Hoffman (Max Jerry Horovitz (Hlas)), Barry Humphries (vypravěč (hlas)), Eric Bana (Damien (Hlas)), Bethany Whitmore (Mladá Marie (hlas)), Ian 'Meldrum Molly' (bezdomovec (Hlas))
Scénár: Adam Elliot
Krajina: Austrália
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 81 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii English Club TV 6.11.2023 21:00

Recenzie filmu Mary And Max:

Tohle chce určitě druhou projekci. Animák co má nevídanou hloubku. 80%
80% CityBoyCZ
Omnoho viac ako komédia, je toto čistá melanchólia s prvkami depresie či pesimizmu. Je však natoľko milo podaná, že nemôžem inak iba skonštatovať, že toto je za poslednú dobu jeden z najlepších "animákov" pre dospelých, aký som kedy videl. Pre deti vzhľadom k poňatiu absolútne nevhodný, generácia "násťročných" ho vzhľadom k záujmom či zmýšľaniu taktiež len sťažka pochopí. Navyše ani neverím, že by ich to vôbec mohlo baviť ...
100% Carnifex
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina