Sledovať film Chlap prezývaný Brumteles online

Prehrajte si film Chlap prezývaný Brumteles online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Chlap prezývaný Brumteles
  Sledovať Chlap prezývaný Brumteles online
Žáner:
Drama
Réžia:
Franek Chmiel
Hrajú:
Vlado Müller, Andrej Mojžiš, Kamila Magálová, Duašan Taragel, František Dibarbora
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
1982
Popis:
Slovenské televizní filmy zpravidla bývaly pozoruhodné, dobře zvládnuté zejména herecky. Výjimkou není ani Chlap prezývaný Brumteles: vypráví o náměstku velkého podniku, mohutném chlapovi, jehož zdravotní potíže přiměly odejít na odpočinek. S novou situací se sžívá obtížně, dosud byl zvyklý na ustavičný ruch a aktivitu, takže svou novou existenci pociťuje jako prázdnou, avšak malý osamělý chlapec, s nímž se spřátelí mu, zpřístupní nové životní dimenze. Uvědomí si, že i odedávna navyklé stereotypy lze změnit, že hledání nového smyslu života rozhodně není marné. Na sugestivním vyznění se valnou měrou podílí jako vždy robustní Vlado Müller v titulní roli.
Hodnocenie:
85 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski