Film
Čintamani a podvodník

Film Čintamani a podvodník
  Trailer  k filmu Čintamani a podvodník
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Ústredným hrdinom je pán v strednom veku, ktorému ženy podliehajú na kývnutie prstom. Má šarm i pôsobivý jazykový prejav, a tak z nich dokáže vytiahnuť úspory, kým sa tie chuderky dokážu rozkukať. Práve padol do rúk spravodlivosti, lenže policajt, ktorý ho má dopraviť do väzenia, mal pôvodne v úmysle zájsť si za rodinou na letnom byte. Ponúka sa riešenie - na čestné slovo vezme zatknutého so sebou a budú predstierať, že sú priatelia. Policajt však podcenil situáciu - s jeho najbližšími je totiž na vidieku aj slobodná švagriná.

Žáner: Komédia, Krimi
Réžia: Jiří Krejčík
Hrajú: Vladimír Šmeral (doktor Vitásek), Jarmila Kronbauerová (Zanelliová), Josef Hlinomaz (klient / dirigent), Ludmila Roubíková (hospodyně), Zora Polanová (kamarád), Iva Janžurová (sluha)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1964
Hodnocenie: 74 %
Vysielané na: CS Film
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina