Sledovať film
Činy a sláva
online

Film Činy a sláva
  Trailer k filmu Činy a sláva Trailer
Prehrajte si film Činy a sláva HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 163 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Rodina Benjamina Steeda se nedávno přestěhovala z pohodlí domova ve Vermontu do severní části státu New York a hodlá se začlenit do ustálených poměrů ve městě Palmyra. Ve snaze zapadnout do místního společenství zjistí, že pomoc, kterou si najali na vyčištění půdy k osídlení, se stává důvodem jejich vlastní náboženské rozepře - rozepře, která hrozí roztrhnout celou rodinu vedví. Dva bratři Steedové soupeří o přízeň dcery bohatého kupce - a oba dva se tak ocitají na odlišných stranách víry. Přestože se rodina snaží spor zahladit, brzo se ocitá postavena tváří v tvář hlubším problémům ohledně vlastní příslušnosti a víry v pravdu.

Žáner: Dráma, Romantický
Réžia: Russell Holt
Hrajú: Sam Hennings (Benjamin Steed), Brenda Strongová (Mary Ann Steedová), Eric Johnson (Joshua Steed), Alexander Carroll (Nathan Steed), Tiffany Dupontová (Lydia McBrideová), Brighton Hertfordová (Melissa Steedová / vypravěč)
Scénár: Russell Holt
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Extra 30.5.2023 09:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська