Film Malé ženy

Sledovať film
Malé ženy
online

Prehrajte si film Malé ženy online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1207 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

V pokojnom mestečku Concord, kam nedolieha hukot občianskej vojny, žije ženská časť rodiny Marchových. Zatiaľ čo otec bojuje kdesi ďaleko za ideály Severu, snaží sa matka aj v skromných podmienkach udržať dôstojný a šťastný život svojej rodiny. Pomáhajú jej pri tom staršie dcéry: krásna Meg, budúca spisovateľka Jo a trochu mlčanlivá Beth, ktorá sa stará o domácnosť i najmladšiu sestru, školáčku Amy. Ich život je naplnený rovnako šťastím a láskou, ako aj odriekaním. Na ceste k dospelosti však očakávajú tieto čisté a nevinné duše aj rôzne útrapy, ktoré spoločne dokážu prekonať... Tento film je piatym prepisom slávneho dievčenského bestselleru o nestarnúcich malých ženách a ich veľkom posolstve.

Žáner: Dráma, Romantický, Vojnový
Réžia: Gillian Armstrong
Hrajú: Winona Ryderová (Josephine Marchová), Gabriel Byrne (Friedrich Bhaer), Trini Alvaradová (Margaret Marchová), Samantha Mathisová (Starší Amy Marchová), Kirsten Dunstová (Mladší Amy Marchová), Claire Danesová (Elizabeth Marchová)
Scénár: Louisa May Alcott, Robin Swicord
Krajina: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko