Film Constantine

Sledovať film
Constantine
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

John Constantine sa narodil s unikátnym darom, možnosťou rozpoznať medzi ľuďmi démonov a anjelov. Anjeli a démoni nemôžu donútiť človeka robiť čo oni chcú, ale dokážu ľuďom našepkávať a spracovávať ich tak, aby sa dali ovládať ako bábky. Johnova úloha je chrániť ľudstvo pred démonmi a anjelmi a vždy keď porušia isté pravidlá, posiela ich do pekla. Schopnosti, ktorými John disponuje, mu umožňujú chrániť ľudí, a navyše je aj nesmrteľný. O jeho schopnosti má záujem policajná detektívka Angela, ktorá odhalila duchovné bytosti pohybujúce sa po Zemi. S Johnovou pomocou ich chce vidieť, pretože verí, že tieto bytosti sú príčinou samovraždy jej sestry. John jej vyhovie a tak sa spolu púšťajú do boja s nebeskými a pekelnými bytosťami.

Žáner: Akčný, Horor, Mysteriózny, Thriller
Réžia: Francis Lawrence
Hrajú: Keanu Reeves (John Constantine), Rachel Weiszová (Angela Dodsonová/Isabel Dodsonová), Shia LaBeouf (Chas), Djimon Hounsou (Midnite), Max Baker (Beeman), Pruitt Taylor Vince (Otec Hennessy)
Scénár: Jamie Delano, Garth Ennis, Kevin Brodbin, Frank A. Cappello
Krajina: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko