Sledovať film
Pán prstenov: Návrat krála
online

Film Pán prstenov: Návrat krála
  Trailer  k filmu Pán prstenov: Návrat krála
Prehrajte si film Pán prstenov: Návrat krála HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 086 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Nastal čas rozhodujúcej bitky o prežitie v Stredozemí. Putovanie jednotlivých členov Spoločenstva prsteňa sa dostáva do poslednej a rozhodujúcej fázy. Čarodejník Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli sa ponáhľajú s dedičom trónu Aragornom na pomoc zemi Gondor, ktorá odoláva hrozivému Sauronovmu vojsku. Hobiti Frodo a Sam sa v sprievode Gluma snažia dostať hlboko do zeme Mordor, kde musia v ohni Hory osudu zničiť magický Prsteň moci. Jedine tak bude sila mocného pána temnôt Saurona zlomená. Podarí sa im naplniť poslanie Spoločenstva a zachrániť Stredozemie? A za akú cenu?

Originálny názov:

The Lord of the Rings: The Return of the King

Réžia: Peter Jackson
Hrajú: Noel Appleby (Everard Proudfoot), Alexandra Astinová (Elanor Gamgeeová), Sean Astin (Sam), David Aston (Gondorian voják), John Bach (Madril), Sean Bean (Boromir)
Krajina: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 90 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO3 19.11.2023 06:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina