Film Pán prstenov: Návrat krála

Sledovať film
Pán prstenov: Návrat krála
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Nastal čas rozhodujúcej bitky o prežitie v Stredozemí. Putovanie jednotlivých členov Spoločenstva prsteňa sa dostáva do poslednej a rozhodujúcej fázy. Čarodejník Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli sa ponáhľajú s dedičom trónu Aragornom na pomoc zemi Gondor, ktorá odoláva hrozivému Sauronovmu vojsku. Hobiti Frodo a Sam sa v sprievode Gluma snažia dostať hlboko do zeme Mordor, kde musia v ohni Hory osudu zničiť magický Prsteň moci. Jedine tak bude sila mocného pána temnôt Saurona zlomená. Podarí sa im naplniť poslanie Spoločenstva a zachrániť Stredozemie? A za akú cenu?

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózny
Réžia: Peter Jackson
Hrajú: Noel Appleby (Everard Proudfoot), Alexandra Astinová (Elanor Gamgeeová), Sean Astin (Sam), David Aston (Gondorian voják), John Bach (Madril), Sean Bean (Boromir)
Scénár: Peter Jackson, Philippa Boyens, Fran Walsh
Krajina: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 89 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko