Sledovať film
Diplomacie
online

Film Diplomacie
  Trailer k filmu Diplomacie Trailer
Prehrajte si film Diplomacie HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 279 filmov a 120 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Budúcnosť Paríža v diplomatickej hre vysokej politiky.
25. augusta 1944 Spojenci vstupujú do Paríža. Krátko pred úsvitom Dietrich von Choltitz, nemecký vojenský miestodržiteľ Paríža, sa chystá vykonať krutý príkaz Adolfa Hitlera, a to vyhodiť do povetria pýchu všetkých Francúzov - hlavné mesto Paríž. Všetky mosty a historické budovy sú už podmínované, no Paríž stále stojí a vyčkáva. Z akého dôvodu odmieta Dietrich von Choltitz splniť Führerov príkaz, aj napriek jeho bezhraničnej vernosti Nemeckej ríši? Má v tom prsty švédsky konzul v Paríži Raol Nordling alebo sám generál mení názor?

Žáner: Dráma
Hrajú: André Dussollier (Raoul Nordling), Niels Arestrup (General von Choltitz), Burghart Klaußner (Hauptmann Werner Ebernach), Robert Stadlober (nadporučík Bressensdorf), Charlie Nelson (vrátný), Jean-Marc Roulot (Jacques Lanvin)
Krajina: Francúzsko, Nemecko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 4.7.2022 11:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko