Sledovať film Zimný spánok online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Zimný spánok
  Trailer k filmu Zimný spánok   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Nuri Bilge Ceylan
Hrajú:
Haluk Bilginer (Aydin), Melisa Sözen (Nihal), Serhat Mustafa Kilic (Hamdi), Demet Akbagová (Necla), Ayberk Pekcan (Hidayet), Serhat Kilic (Hamdi)
Krajina:
Turecko, Francie, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Pod vrstvami chladného snehu horia plamene ľudských emócií.

Aydin, niekdajší herec, vlastní v centrálnej Anatólii malý hotel, kde žije so svojou výrazne mladšou ženou Nihal a sestrou Necla, ktorá sa práve zotavuje z nedávneho rozvodu. Turistická sezóna pomaly končí a okolitá krajina sa začína zahaľovať do bielych snehových závojov. Hotel sa v tomto období stáva úkrytom, ale aj miestom, z ktorého niet úniku a ktoré otvára staré rany a podnecuje vzájomnú nevraživosť jeho obyvateľov.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski