Sledovať film
Equalizer
online

Film Equalizer
  Trailer k filmu Equalizer Trailer
Prehrajte si film Equalizer online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 167 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

McCall, bývalý člen špeciálnej zásahovej jednotky chce skoncovať s temnou minulosťou a usadiť sa v ústraní. Keď však spozná Teri, mladé dievča v spároch nemilosrdnej mafie,berie spravodlivosť do vlastných rúk.Každý, kto má v úmysle ublížiť bezbranným pocíti na vlastnej koži jeho hnev a túžbu po pomste. McCall prichádza, aby ochránil tých, čo sa ocitli v hraničnej situácii a už stratili akúkoľvek nádej na záchranu. McCall je totiž Equalizer.

Originálny názov:

The Equalizer

Žáner: Akčný, Krimi, Thriller
Réžia: Antoine Fuqua
Hrajú: Denzel Washington (Robert McCall), Marton Csokas (Teddy), Chloe Moretzová (Teri), David Harbour (mistří), Haley Bennettová (Mandy), Bill Pullman (Brian Plummer)
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська