Sledovať film Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti online

Prehrajte si film Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti
  Trailer k filmu Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti   Sledovať Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti online
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy
Réžia:
Tim Burton
Hrajú:
Eva Greenová (slečna Alma LeFay Peregrinová), Asa Butterfield (Jacob Portman), Samuel L. Jackson (Barron), Kim Dickensová, Allison Janneyová (doktorka Golanová), Judi Denchová (slečna Avocetová)
Krajina:
USA, Belgie, Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Nezabudnuteľný filmový zážitok sľubuje ďalší titul z dielne vizionárskeho režiséra Tima Burtona, ktorý vznikol podľa rovnomenného úspešného románu. Vďaka tajomným stopám, ktoré hlavnému hrdinovi Jakeovi zanechá jeho milovaný dedko, a ktoré poodhaľujú tajomstvá iných svetov a doby, Jake objaví zázračné miesto. Toto miesto je známe ako sirotinec - domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. Jeho tajomnosť i nebezpečie sa začnú prehlbovať akonáhle Jake spozná jeho obyvateľov a ich zvláštne, priam neuveriteľné schopnosti
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski