Sledovať film
Wonder Woman
online

Film Wonder Woman
  Trailer  k filmu Wonder Woman
Prehrajte si film Wonder Woman HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Wonder Woman

Jej poslaním bolo zastaviť vojnu a chrániť svet.
Ešte predtým, než sa stala Wonder Woman, podstúpila princezná Amazoniek Diana tréning, ktorý z nej spravil neporaziteľnú bojovníčku. Vyrastala v chránenom ostrovnom raji až do doby, keď na ich ostrove havaroval americký pilot a začal rozprávať o masovom celosvetovom konflikte zúriacom okolo nich. Diana opúšťa bezpečný domov s presvedčením, že dokáže odvrátiť a zastaviť hrozbu. Bojuje po boku mužov vo vojne, ktorá má ukončiť všetky konflikty a postupne objavuje široký potenciál svojich nadprirodzených schopností a... svoj naozajstný osud.

Hrajú: Gal Gadot (Diana Prince / Wonder žena), David Thewlis (Sir Patrick), Robin Wright Pennová (General Antiope), Chris Pine (Steve Trevor), Connie Nielsenová (Queen Hippolyta), Elena Anayaová (Maru / doktor Poison)
Krajina: USA
Kolekcia: DC Comics
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: HBO2
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Wonder Woman:

Čekal jsem další fiasko v podobě Úsvitu spravedlnosti nebo Sebevražedného oddílu, takže jsem před promítáním raději nic nečekal a koupil si popkorn na dlouhou chvíli. Rád ale přiznávám, že se recenze nemýlily a Wonder Woman to konečně dokázala. Vůbec jsem se nenudil, občas jsem se s celým kinosálem zasmál, a užíval si skvěle natočenou podívanou. Je pravda, že vizuální stránka trochu haprovala, ale na druhou stranu musím vynachválit kameru. Sledovat souboje byla jedna báseň a divák si je může nerušeně užít (viz zachraňování vesnice). Mělo to své mouchy, ale kašlu na ně, bavilo mě to a to je to hlavní. Pokud budou v DC takto pokračovat i dál, vznikne nám fajn sdílený vesmír. Jo a dokonce mi zbyl i popkorn…
80% petrvyhy
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina