Sledovať film
Dort
online

Film Dort
  Trailer  k filmu Dort
Prehrajte si film Dort HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 281 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Dort

Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií.

Originálny názov:

Cake

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Daniel Barnz
Hrajú: Anna Kendricková (sirotek Nina), Jennifer Anistonová (Claire Simmons), Brittany Robertsonová (Becky), Lucy Punchová (sestra Gayle), Sam Worthington (Roy), Camille Guatyová (Tina)
Scénár: Patrick Tobin
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 64 %
Tento pořad bude vysílán v televizi Filmbox Extra 18.4.2024 00:00
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (7 dní spätne), MAX (7 dní spätne)

Recenzie filmu Dort:

Film „Cake“ je spíše pro trpělivějšího diváka, který má rád analýzu situace.. Zhruba první polovinu filmu se nic moc zásadního neděje a „jen“ se seznamujeme s hlavní hrdinkou a studujeme její život, který není nijak zvlášť zábavný a pestrý.. Od poloviny začíná ten pravý divácký zážitek, kdy hlavní postava prodělává změnu.. Anistonka se krásně v roli transformovala.. Film „Cake“ je především o té životní přeměně.. Příběh plyne pomalu, sem tam se stane nějaká příhoda, která je tu nějak navíc.. Objevuje se tu řada kamenných tváří, takže film neplýtvá zbytečnými emocemi, ale o hloubku zážitku nás tímto neochuzuje.. Navíc Sam Worthington v roli vdovce, který má všechno na háku, je prostě boží :-) Film pro náročnějšího diváka, hodně „jiný“ Hollywood..
60% venison85
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina