Sledovať film Dort online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Dort
  Trailer k filmu Dort   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Daniel Barnz
Hrajú:
Anna Kendricková (sirotek Nina), Jennifer Anistonová (Claire Simmons), Brittany Robertsonová (Becky), Lucy Punchová (sestra Gayle), Sam Worthington (Roy), Camille Guatyová (Tina)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski