Sledovať film
Juno. Nezrelá na dieťa
online

Film Juno. Nezrelá na dieťa
  Trailer k filmu Juno. Nezrelá na dieťa Trailer
Prehrajte si film Juno. Nezrelá na dieťa online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 150 filmov a 139 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Juno je šestnásťročná stredoškoláčka, ktorá sa vyrovnáva s nečakaným tehotenstvom. Otcom dieťaťa je taktiež tínedžer Paulie, ktorého však ona nepovažuje za svojho priateľa. Chce, aby všetko skončilo ako škaredý sen, ale zisťuje, že musí začať situáciu riešiť. Využije pomoc svojej najlepšej priateľky Leah a uvažuje o Centre pre pomoc ženám, aby jej pomohlo s "rýchlym potratom", ako tomu sama hovorí. Pred klinikou však stretne svoju kamarátku Su-Chin, ktorá odmieta potraty a presvedčí ju, aby svoje rozhodnutie zmenila. Juno nakoniec spolu s Leah nachádza v Penny Saver inzerát od Marka a Vanessy Loringových, ktorí zúfalo túžia po dieťati a práve tu sa začína príbeh mladého dievčaťa Juno a jej dospievania.

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Jason Reitman
Hrajú: Ellen Pageová (Juno MacGuffová), Michael Cera (Paulie Bleeker), Jennifer Garnerová (Vanessa Loringová), Jason Bateman (Mark Loring), Allison Janneyová (Bren), J.K. Simmons (Mac MacGuff)
Scénár: Diablo Cody
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська