Film Juno

Sledovať film
Juno
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Juno je šestnásťročná stredoškoláčka, ktorá sa vyrovnáva s nečakaným tehotenstvom. Otcom dieťaťa je taktiež tínedžer Paulie, ktorého však ona nepovažuje za svojho priateľa. Chce, aby všetko skončilo ako škaredý sen, ale zisťuje, že musí začať situáciu riešiť. Využije pomoc svojej najlepšej priateľky Leah a uvažuje o Centre pre pomoc ženám, aby jej pomohlo s "rýchlym potratom", ako tomu sama hovorí. Pred klinikou však stretne svoju kamarátku Su-Chin, ktorá odmieta potraty a presvedčí ju, aby svoje rozhodnutie zmenila. Juno nakoniec spolu s Leah nachádza v Penny Saver inzerát od Marka a Vanessy Loringových, ktorí zúfalo túžia po dieťati a práve tu sa začína príbeh mladého dievčaťa Juno a jej dospievania.

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Jason Reitman
Hrajú: Ellen Pageová (Juno MacGuffová), Michael Cera (Paulie Bleeker), Jennifer Garnerová (Vanessa Loringová), Jason Bateman (Mark Loring), Allison Janneyová (Bren), J.K. Simmons (Mac MacGuff)
Scénár: Diablo Cody
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko