Film Dvojníci

Sledovať film
Dvojníci
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Nezabudnuteľní Bud Spencer a Terence Hill v akčných komédiách na TV JOJ.
Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo a Bastiano Coimbra de la Coronilla y Azevedo sú dvaja neohrabaní a snobskí milionári, ktorých začnú vydierať gangstri. Boháči majú šťastie, pretože neďaleko žijú dvaja chlapi, ktorí sú im neuveriteľne podobní. Greg Wonder a Eliot Vance sú praktickí a šikovní kamaráti, ktorí si od nikoho nedajú skákať po hlave a v najhoršom prípade všetkých, ktorí by im chceli znepríjemniť život, kontaktujú ľavačkou aj pravačkou. Po takom rukolapnom a stručnom vysvetlení každý pochopí, že im musí dať svätý pokoj. Viete si predstaviť, ako dopadnú chudáci z podsvetia, keď si nemotorní milionári Antonio a Bastiano vymenia miesta so svojimi dvojníkmi Eliotom a Gregom?

Žáner: Akčný, Komédia
Réžia: Enzo Barboni
Hrajú: Terence Hill (Eliot Vance / Bastiano Coimbra de la Coronilla y A), Bud Spencer (Greg Wonder / Antonio Coimbra de la Coronilla y Az), April Cloughová (Olympia Chavezová), Harold Bergman (řídící ředitel 'double agency'), C.V. Wood Jr. (policejní důstojník), Dary Reis (Chef des mercenaires)
Scénár: Marco Barboni
Krajina: Taliansko
Rok výroby: 1984
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko