Sledovať film
Přebytečný člověk
online

Film Přebytečný člověk
  Trailer k filmu Přebytečný člověk Trailer
Prehrajte si film Přebytečný člověk HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 238 filmov a 120 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Populárny spevák Antonio Pisapia, zvaný Tony, objaví, že má o niečo mladšieho menovca, ktorý je vychádzajúcou hviezdou miestneho futbalového klubu. Píše sa rok 1980 a obaja muži sa zdajú byť na vrchole svojej kariéry. Cynickému a sebeckému Tonymu sa ale stane osudným dobrodružstvo s neplnoletým dievčaťom a následne žaloba za znásilnenie. Nesmelý a mierny Antonio si pri tréningu tak zraní nohu, že musí s futbalom skončiť. Dúfa , že sa stane trénerom, ale zdá sa, že ho majitelia klubu už odpísali. Roky plynú a zatiaľ, čo sa príbehy oboch mužov odvíjali nezávisle od seba, jedného dňa sa ich cesty pretnú. Porážka jedného otvára druhému nádej na nový štart.

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Paolo Sorrentino
Hrajú: Toni Servillo (Tony Pisapia), Andrea Renzi (Antonio Pisapia), Antonino Bruschetta (Genny), Angela Goodwinová (Franca), Nello Mascia (Il Molosso), Peppe Lanzetta (Salvatore)
Scénár: Paolo Sorrentino
Krajina: Taliansko
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 14.6.2022 15:40
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko