Sledovať film
Elektra
online

Film Elektra
  Trailer  k filmu Elektra
Prehrajte si film Elektra HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 290 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Elektra

Chladnokrvná nájomná vrahyňa sa rozhodne zachrániť životy dvoch svojich posledných cieľov - vdovca a jeho malej a bezbrannej dcérky...
Úžasná Jennifer Garnerová sa v nasledujúcom filme predstaví ako femme fatale Elektra a divákom ukáže, že zabiť sa dá aj jedným pohľadom. Komiksová postavička sa premení na akčnú hrdinku s najväčším sexepílom všetkých čias. Napriek smrteľným ranám, ktoré jej uštedril Daredevil, sa prebudí z mŕtvych a stane sa najnebezpečnejšou vrahyňou sveta. Začne žiť iba pre jediné - smrť ostatných. Lenže život je niekedy nevyspytateľný a jej najnovšia úloha ju donúti ten svoj opäť prehodnotiť. Elektra odrazu stojí pred zásadným rozhodnutím, ktoré určí jej ďalší smer. Prikloní sa na stranu dobra alebo zla?

Réžia: Rob Bowman
Hrajú: Jennifer Garnerová (Elektra), Goran Visnjic (Mark Miller), Kirsten Proutová (Abby Millerová), Will Yun Lee (Kirigi), Cary-Hiroyuki Tagawa (Roshi), Terence Stamp (Stick)
Krajina: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 47 %
Vysielané na: Cinemax

Recenzie filmu Elektra:

Extrémně přepísknutá fantasmagorická zhovadilost, jejíž tvůrci si patrně myslí, že čím více je scéna mimo běžné chápání (zabiják s 'ožívajícími tetováními' je něco, co se prostě musí vidět!), tím více je cool. Jennifer Garner to opět hodně sluší (od dob sledování seriálu Alias ji mám docela rád), ale Elektra je prostě až moc ujetý paskvil, na který časem asi každý divák úplně (a rád) zapomene. Pro hardcore fandy akce a komiksů možná i za 50 %, ostatní ať si odečtou procenta podle libosti.
40% jonesik
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina