Sledovať film Fakjú, pán profesor online

Prehrajte si film Fakjú, pán profesor online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Fakjú, pán profesor
  Trailer k filmu Fakjú, pán profesor   Sledovať Fakjú, pán profesor online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Bora Dagtekin
Hrajú:
Elyas M'Barek (Zeki Müller), Karoline Herfurthová (Lisi Schnabelstedtová), Katja Riemannová (ředitelka Gudrunová), Jana Pallaskeová (Charlie), Alwara Höfels (Caro), Jella Haase (Chantal)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Zekiho Müllera práve prepustili z väzenia. Vedľa Götheho gymnázia, kam jeho priateľka zakopala ukradnuté peniaze, medzitým vyrástla nová telocvičňa. Aby sa Zeki dostal k svojmu lupu, nastúpi na školu ako falošný učiteľ. Zatiaľ čo vo dne bojuje s problematickými tínedžermi, v noci tajne hĺbi pod telocvičňou tunel. Na skrotenie neposlušných tínedžerov z 10. B. triedy Zeki používa drastické, ale účinné metódy. Nová učiteľka Lisi Schnabelstedtová síce odsudzuje jeho netradičné pedagogické metódy, ale nemôže si pomôcť a do nového kolegu sa zamiluje. Dokonca mu pomôže vykopať niečo cennejšie než peniaze - zvyšky jeho vlastnej morálnej integrity.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski