Sledovať film Faunovo velmi pozdní odpoledne online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Faunovo velmi pozdní odpoledne
  Trailer k filmu Faunovo velmi pozdní odpoledne   Sledovať 1377 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Věra Chytilová
Hrajú:
Leoš Suchařípa (Faun), Libuše Pospíšilová (Séfka), Vlasta Spicnerová (Vlasta), Jiří Hálek (Josef, Faunův přítel), Ivan dr. Vyskočil (Tonda, kolega), František Kovářík (Starik)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Trpká komédia o starnúcom seladónovi, mladých ženách a premárnených životoch, ktoré nie je možné vrátiť.

Faun (LEOŠ SUCHAŘÍPA), krstným menom Karel, má všetky zlé vlastnosti, ktoré len môžu ženy na mužoch objaviť. Je márnomyseľný, sebecký, samoľúby, zbabelý a mierne infantilný slaboch a snob, ktorý chce len brať a dostávať. Nie je schopný skutočného citu a ženy iba zneužíva, celkom ľahostajný k tomu, čo ony cítia, očakávajú alebo si myslia. Žije v starostlivo udržovanom podkrovnom byte na Malej strane, pracuje v podniku zahraničného obchodu a myslí len na svoje milostná schôdzky. Náladu mu nedokáže zničiť ani rozčúlená šéfka, pretože jediné, čoho sa zostarnutý zvodca mladých žien desí, je staroba. Hádam preto sa snaží „urvať“ od života čo ešte ide a bezhlavo sa vrhá do každého potenciálneho milostného dobrodružstva, ktoré sa okolo neho mihne. Či už je to skúsená Vendula, extravagantní Tereza alebo mladučká Petra, spolužiačka dcéry jeho priateľa Josefa. Až vďaka radu neúspechov a trpkých prehier, keď je jediným výsledkom jeho milostných pokusov výsmech, si začne uvedomovať, aké márne a naivné je jeho počínanie, aký márny, prázdny a zbytočný bol jeho život...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko