Sledovať film Vážení přátelé, ano online

Prehrajte si film Vážení přátelé, ano online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vážení přátelé, ano
  Trailer k filmu Vážení přátelé, ano   Sledovať Vážení přátelé, ano online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Dušan Klein
Hrajú:
Milan Lasica (Bohouš Fisher), Jana Hlaváčová (Anděla), Rudolf II. Hrušínský (Bohoušův otec), Jiří Kodet (Pan Římský), František Řehák (Evžen Dlask), Július Satinský (Doktor Berka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Česká satirická tragikomedie o muži, který nechtěl být náměstkem, ale řemeslníkem, aby se nakonec stal ředitelem.

Během výměny funkcí v podniku na výrobu zdravotní keramiky Fortuna se samostatný referent Bohouš Fisher stane náměstkem nového ředitele Evžena Dlaska. Jenže Bohouš není tak úplně přesvědčený, že to je právě to, co by chtěl dělat. Jeho snem je spíše nějaká užitečnější, tvůrčí práce, například stavba kachlových kamen. Takže zatímco řeší všemožné problémy pracovní, například s opařenou mileneckou dvojicí, i soukromé, třeba se školními problémy svých dcer, nechá si přivézt nářadí ke stavbě kamen, sežene si odbornou literaturu a pustí se do práce.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski