Sledovať film
The Flash
online

Film The Flash
  Trailer  k filmu The Flash
Prehrajte si film The Flash HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 280 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: The Flash

Ezra Miller se představuje v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností.

Hrajú: Ezra Miller (Barry Allen / The Flash), Michael Keaton (Bruce Wayne / Batman), Sasha Calle (Kara Zor-El / Supergirl), Michael Shannon (Generál Zod), Ron Livingston (Henry Allen), Maribel Verdúová (Nora Allen)
Kolekcia: DC Comics
Rok výroby: 2023
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: HBO2 HBO3

Recenzie filmu The Flash:

Rychlik flash by mě maximálně rychle unudil..sposty spojleru..předplacany časový skoky..Batman tam má skoro hlavnejsi roli..celé to je zmatené..nevýrazné..prekombinovane a hlavně nudné... Ezra jako Flash to je sakra velkej krok vedle..hrůza a utrpení ho sledovat..30% za padající mimina a vizuál..
20% Antychryst
DC má období hoven a po neúspěchu ligy spravedlnosti se ve filmech plácají jak ryba na suchu. A přesně i tak mi připadá flash! Kvůli změně minulosti se začne plácat v multivesmírech a paralelních dimenzích že ani on sám se v tom nevyzná! A přitom začátek s batmanem vypadal kurva dobře. Pokud mělo DC plán tuto sérii od snydera úplně pohřbít tak tímhle se jim to opravdu povedlo! A konec? Co to kurva mělo zase být! Tohle byl hřebíček do rakve!
20% jaroslav.soukup
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina