Film Pán prsteňov: Dve veže

Sledovať film
Pán prsteňov: Dve veže
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Druhý diel filmovej ságy o nebezpečnom putovaní, ktorého cieľom má byť zničenie prekliateho prsteňa moci začína tam, kde prvý skončil. Hlavným hrdinom je opäť Frodo. Ten získal od svojho príbuzného Bilba magický prsteň, po ktorom túži temný Sauron. Z tohto dôvodu sa dostal do samotného centra súboja medzi silami svetla a temnôt. Frodo ako vodca spoločenstva, zloženého z jeho priateľov, kúzelníka, elfa, trpaslíka a ďalších pomocníkov, pokračuje v ceste na vrchol sopky, aby tu prsteň raz a navždy zničil.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Fantasy
Réžia: Peter Jackson
Hrajú: Bruce Allpress (Aldor), Sean Astin (Samwise 'Sam' Gamgee), John Bach (Madril), Sala Baker (muž Flesh Uruk), Cate Blanchettová (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas Greenleaf)
Scénár: J.R.R. Tolkien, Fran Walsh, Stephen Sinclair, Philippa Boyens, Peter Jackson
Krajina: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 87 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko