Sledovať film
Pán prsteňov: Dve veže
online

Film Pán prsteňov: Dve veže
  Trailer k filmu Pán prsteňov: Dve veže Trailer
Prehrajte si film Pán prsteňov: Dve veže online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 167 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Druhý diel filmovej ságy o nebezpečnom putovaní, ktorého cieľom má byť zničenie prekliateho prsteňa moci začína tam, kde prvý skončil. Hlavným hrdinom je opäť Frodo. Ten získal od svojho príbuzného Bilba magický prsteň, po ktorom túži temný Sauron. Z tohto dôvodu sa dostal do samotného centra súboja medzi silami svetla a temnôt. Frodo ako vodca spoločenstva, zloženého z jeho priateľov, kúzelníka, elfa, trpaslíka a ďalších pomocníkov, pokračuje v ceste na vrchol sopky, aby tu prsteň raz a navždy zničil.

Originálny názov:

The Lord of the Rings: The Two Towers

Réžia: Peter Jackson
Hrajú: Bruce Allpress (Aldor), Sean Astin (Samwise 'Sam' Gamgee), John Bach (Madril), Sala Baker (muž Flesh Uruk), Cate Blanchettová (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas Greenleaf)
Krajina: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 88 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська