Sledovať film Harry Potter a Dary smrti - 1. online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 112 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Harry Potter a Dary smrti - 1.
  Trailer k filmu Harry Potter a Dary smrti - 1.   Sledovať 1300 filmov a 112 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Dráma, Fantasy, Mysteriózny
Réžia:
David Yates
Hrajú:
Bill Nighy (Rufus Scrimgeour), Emma Watsonová (Hermione Grangerová), Richard Griffiths (Vernon Dursley), Harry Melling (Dudley Dursley), Daniel Radcliffe (Harry Potter), Julie Waltersová (Molly Weasleyová)
Scénár:
J.K. Rowling, Steve Kloves
Krajina:
Veľká Británia, USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Harry, Ron a Hermiona sa vydávajú na nebezpečnú misiu, aby našli a zničili Valdemorovu nesmrteľnosť - viteálu. Spoliehať sa musia samy na seba o to viac, keď vedia, že tento krát naokolo nebudú ich profesori, ktorí by ich chránili. Ohrozujú ich aj temné sily, ktoré sa ich snažia rozdeliť. Medzitým sa svet kúzelníkov stal nebezpečným miestom pre všetkých...
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko