Sledovať film
Fantastické zvery a ich výskyt
online

Film Fantastické zvery a ich výskyt
  Trailer  k filmu Fantastické zvery a ich výskyt
Prehrajte si film Fantastické zvery a ich výskyt HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Fantastické zvery a ich výskyt

Fantastické zvery a ich výskyt je úplne novým čarodejníckym dobrodružstvom, ktoré nás vracia do sveta čarodejníkov a zvláštnych bytostí vytvoreného spisovateľkou a autorkou príbehov o Harry Potterovi J. K. Rowlingovou. Fantastické zvery a ich výskyt začínajú v roku 1926, kedy Newt Scamender práve dokončil svetovú výpravu za hľadaním a dokumentáciou výnimočného výskytu magických stvorení. Jeho krátke zastavenie v New Yorku by sa zaobišlo bez nehody, keby nebolo mukla menom Jacob, strateného magického kufríka a úteku niektorých newtových fantasticých zverov, ktoré môžu byť veľkým problémom rovnako pre svet čarodejníkov, ako muklov...

Originálny názov:

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Réžia: David Yates
Hrajú: Eddie Redmayne (Newt Scamander), Sam Redford (celní úředník), Scott Goldman (celní úředník), Tim Bentinck (svědek), Tristan Tait (reportét), Colin Farrell (Percival Graves)
Scénár: J.K. Rowling
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO3 10.4.2024 10:25
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Fantastické zvery a ich výskyt:

Řekla bych, že film úplně nedosahuje na Harryho Pottera. Možná je to i tou Amerikou, ale nějak to prostředí není ono. Děj není ani moc zajímavý nicméně zvířata ano. Postavy jsou dost nevýrazné, ničím moc nezaujmou. Nicméně to nejlepší nakonec-Grindewald vypadá dost zajímavě a láká diváky na pokračování filmu, které bude snad lepší.
70% aliktl
Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku? Některá zvířata jsou dle mého udělaná moc hezky, nejvíce mi učarovala chůvička to je prostě srdcovka.
100% Romi.octavia
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina