Film
Herečka a lokaj

Film Herečka a lokaj
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Herečka a lokaj

Keďže na fotke sa náhodou objaví aj Antonio Flores, usilovný pracovník obsluhy parkoviska, naverbujú ho, aby predstieral, že je Oliviin nový priateľ. Tento trik s Oliviou vrhne Antonia do centra pozornosti celého sveta a zároveň do víru nečakaného životného chaosu. Vo vynútenom vzťahu herečky a sluhu exploduje stret dvoch svetov a kultúr. Má to však aj...

Originálny názov:

The Valet

Žáner: Romantický, Komédia
Réžia: Richard Wong
Hrajú: Eugenio Derbez (Antonio Flores), Samara Weaving (Olivia Allan), Max Greenfield (Vincent Royce), Betsy Brandtová (Kathryn Royce), Carmen Salinasová (Cecilia), Amaury Nolasco (Benny)
Krajina: USA
Rok výroby: 2022
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: JOJ
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina