Film Hľadá sa Nemo

Sledovať film
Hľadá sa Nemo
online

Prehrajte si film Hľadá sa Nemo online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1192 filmov a 120 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Aj s malou rybičkou môžu byť veľké starosti...
V pestrofarebných a teplých vodách žije vo svojom bezpečnom a odľahlom príbytku zo sasaniek Marlin a jeho syn Nemo. Marlin má obavy zo všetkých nepredvídateľných nebezpečenstiev, ktoré hlbiny oceánu skrývajú a snaží svojho syna chrániť pred nástrahami okolia. Nemo je však, rovnako ako všetky malé rybky, veľmi zvedavý a túži tajomný útes preskúmať. Keď je potom nečakane unesený ďaleko od domova a skončí v akváriu, ktorým si vyzdobí ordináciu lacný zubár, Marlin sa ocitne v úlohe hrdinu na ceste za záchranou syna. V priebehu hľadania sa Marlinovi pripojí samaritánka Dory - ryba s najhoršou krátkodobou pamäťou a s najväčším srdcom v celom oceáne. Jej nehynúci optimizmus ženie Marlina dopredu a dodáva mu odhodlanie riskovať a prekonávať akékoľvek obavy. Vďaka nej začne Marlin postupne veriť, že sa nakoniec predsa len podarí všetky problémy zdarne vyriešiť...

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Komédia, Rodinný
Réžia: Lee Unkrich, Andrew Stanton
Hrajú: Ivan Trojan (Marlin - hlas), Albert Brooks (Marlin), Ellen DeGeneresová (Dory), Barbora Munzarová (Dory - hlas), Alexander Gould (Nemo), Willem Dafoe (Gill)
Scénár: Bob Peterson, Andrew Stanton, David Reynolds
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 82 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko