Sledovať film
Hľadá sa Nemo
online

Film Hľadá sa Nemo
  Trailer k filmu Hľadá sa Nemo Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Aj s malou rybičkou môžu byť veľké starosti...
V pestrofarebných a teplých vodách žije vo svojom bezpečnom a odľahlom príbytku zo sasaniek Marlin a jeho syn Nemo. Marlin má obavy zo všetkých nepredvídateľných nebezpečenstiev, ktoré hlbiny oceánu skrývajú a snaží svojho syna chrániť pred nástrahami okolia. Nemo je však, rovnako ako všetky malé rybky, veľmi zvedavý a túži tajomný útes preskúmať. Keď je potom nečakane unesený ďaleko od domova a skončí v akváriu, ktorým si vyzdobí ordináciu lacný zubár, Marlin sa ocitne v úlohe hrdinu na ceste za záchranou syna. V priebehu hľadania sa Marlinovi pripojí samaritánka Dory - ryba s najhoršou krátkodobou pamäťou a s najväčším srdcom v celom oceáne. Jej nehynúci optimizmus ženie Marlina dopredu a dodáva mu odhodlanie riskovať a prekonávať akékoľvek obavy. Vďaka nej začne Marlin postupne veriť, že sa nakoniec predsa len podarí všetky problémy zdarne vyriešiť...

Hrajú: Ivan Trojan (Marlin - hlas), Albert Brooks (Marlin), Ellen DeGeneresová (Dory), Barbora Munzarová (Dory - hlas), Alexander Gould (Nemo), Willem Dafoe (Gill)
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 82 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko