Sledovať film
Hodný, zlý a ošklivý
online

Film Hodný, zlý a ošklivý
Prehrajte si film Hodný, zlý a ošklivý HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 284 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Hodný, zlý a ošklivý

Lovec zločincov Clint Eastwood, zabijak Lee Van Cleef a mexický desperát Eli Wallach - traja pištoľníci, nepriatelia na život a na smrť - a každý z nich pozná časť tajomstva, bez ktorého tí ostatní nikdy nenájdu ukrytý zlatý poklad.

Originálny názov:

Il buono, il brutto, il cattivo.

Réžia: Sergio Leone
Hrajú: Eli Wallach (Tuco), Clint Eastwood (blondýnka), Lee Van Cleef (Angel Eyes), Aldo Giuffre (kapitán alkoholové unie), Luigi Pistilli (otec Pablo Ramirez), Rada Rassimovová (Maria)
Krajina: Taliansko
Rok výroby: 1966
Hodnocenie: 88 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 1.1.2024 20:00

Recenzie filmu Hodný, zlý a ošklivý:

Jako první bych se chtěl zmínit, že tenhle film byl mým prvním westernem, který jsem viděl (nepočítám-li novinky jako jsou Django, Osm hrozných nebo Zabití Jesseho Jamese). Celkově jsem se tomuto žánru z nějakého důvodu lehce vyhýbal, ale zároveň jsem si byl vědom, že nezhlédnutí například tohoto snímku je velkou mezerou v mém filmovém vzdělání, a tak jsem se to rozhodl napravit. Je ještě brzo soudit, ale myslím, že westerny se nejspíš nestanou mými favority, avšak uznávám že Hodný, zlý a ošklivý je určitě klenotem. Film je to skutečně výborný. Dominují především skvostné výkony herců hlavních postav a vůbec to, jak jsou charaktery vykreslené a vzájemně se ovlivňují v ději, to je možná až takřka geniální. Příběh je veden velmi přímočaře, a také s trochou nadsázky, což je myslím trochu potřeba. A konec? Na závěrečný souboj těchto tří "gentlemanů" asi jen tak nezapomenu, stejně jako na dokonalou hudbu Ennia Morriconeho. Co mi tedy chybělo k plnému počtu? Asi fakt, že ne vždy jsem dokázal udržet pozornost, lehká zdlouhavost je ale opravdu jen malá drobnost na celkovém výsledku, který je nutno přiznat, skvělý.
80% Sevcik13
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina