Film Tři mušketýři

Sledovať film
Tři mušketýři
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Mladý a temperamentný d´Artagnan sa túži stať kráľovským mušketierom tak, ako bol kedysi jeho otec. A tak sa z Gastonska vyberie do Paríža, kde má odovzdať list od svojho otca dávnemu priateľovi de Tréville, ktorý je veliteľom skupiny kráľovských mušketierov. Cestou sa ale zapletie do súboja s neznámym mužom v čiernom. Pomôže mu Planchet, bývalý vojak, ktorý sa stane d´Artagnanovým sluhom a pomocníkom.
Hneď v prvý deň po príchode do Paríža je stretnutie d´Artagnana s tromi mušketiermi - Ahhosom, Porthosom a Aramisom poznačené súbojom s kardinálovými mužmi. Tu mladý Gastonec exceluje svojím šermiarským umením a získa si obdiv nie len mušketierov, ale aj jeho veličensva a stane sa mušketierom. A tak je štvorica mladých mužov pripravená čeliť všetkým nebezpečenstvám s heslom

Žáner: Dobrodružný, Historický, Romantický
Réžia: Bernard Borderie
Hrajú: Gérard Barray (D'Artagnan), Georges Descrieres (Athos), Bernard Woringer (Porthos), Jacques Toja (Aramis), Mylene Demongeotová (Milady), Jean Carmet (Planchet)
Scénár: Alexandre Dumas, Jean Bernard-Luc, Bernard Borderie
Krajina: Francúzsko, Taliansko
Rok výroby: 1961
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko