Film Holky na tahu

Sledovať film
Holky na tahu
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vedia to poriadne roztočiť.
Tri najlepšie kamarátky Regan, Gena a Katie sú šokované keď zistia, že ich kamarátka Becky, ktorej nadváha bola vždy terčom ich posmechu, sa bude vydávať ako prvá z ich partie. Gena a Katie sú stále bez partnerov a Regan sa snaží prinútiť svojho chlapca, s ktorým chodí už štyri roky, aby ju konečne požiadal o ruku. Becky kamarátky požiada, aby jej šli za družičky, tie súhlasia, avšak svojej úlohy sa zhostia po svojom. Rozlúčka so slobodou sa im nejako vymkne z rúk a situácia sa stáva mierne povedané

Žáner: Komédia
Réžia: Leslye Headland
Hrajú: Kirsten Dunstová (Regan), Rebel Wilson (Becky), Lizzy Caplanová (Gena), Paul Corning (Jack Johnson), Isla Fisherová (Katie), Andy Rannells (Manny)
Scénár: Leslye Headland
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 53 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko