Film Horúce strely 2

Sledovať film
Horúce strely 2
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Topper Harley je opäť v akcii, a to v pokračovaní mimoriadne úspešne paródie.
Topper Harley žije v budhistickom kláštore, jeho nespôsobilý bývalý veliteľ Thomas „Tug“ Benson je v Bielom dome ako prezident a na Strednom východe treba vyslobodiť skupinu amerických rukojemníkov. Topper je jediný muž, ktorý to môže dokázať, ale príliš sa viaže na svoju ex-priateľku Ramadu, než aby šiel po druhý raz do akcie - kým ho krásna agentka CIA Michelle nedostane znovu do sedla. Horšie však je, že Harley zistí, že Ramada sa vydala a zhodou okolností je jej manžel Dexter Hayman (ROWAN ATKINSON) jedným zo zajatcov. Harley sa však odhodlá vybrať na misiu na život a na smrť...

Žáner: Akčný, Komédia, parodie, Vojnový
Réžia: Jim Abrahams
Hrajú: Charlie Sheen (Topper Harley), Lloyd Bridges (Tug Benson), Valeria Golinová (Ramada Rodham Hayman), Richard Crenna (Col. Denton Walters), Brenda Bakkeová (Michelle Rodham Huddleston), Miguel Ferrer (Harbinger)
Scénár: Jim Abrahams, Pat Proft
Krajina: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko