Sledovať film
Hrdinovia a zbabelci
online

Film Hrdinovia a zbabelci
  Trailer k filmu Hrdinovia a zbabelci Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Keď nebudeš trvať na svojom, vždy prehráš.
Je vojna , i keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Tisíce mladých mužov nasadzuje americká armáda v najrôznejších kútoch sveta, aby bojovali s terorizmom. Ich osud však riadia politici z dobre zabezpečených pracovní vo Washingtone. Sú to práve ich rozhodnutia, ktoré môžu zmeniť život tisíckam ľudí a zďaleka nie takým spôsobom, ako by si pôvodne priali. Arian a Ernest študujú na univerzite v Kalifornii a pod vplyvom svojho profesora Malleya sa rozhodnú vstúpiť do armády. Ich idealistické predstavy sa však veľmi rýchlo menia na nočnú moru, pretože realita Afganistanu je im na hony vzdialená. Na druhej strane zemegule sedí vo svojej kancelárii ambiciózny senátor Irving, ktorého rozhodnutia zasahujú do vojenskej oblasti a priamo ovplyvňujú prežitie alebo neprežitie Ernesta s Arianom. Senátorovi sa do cesty stavia novinárka Roth, ktorá by mala referovať o jeho úspechoch.

Žáner: Dráma, Thriller, Vojnový
Réžia: Robert Redford
Hrajú: Robert Redford (doktor Stephen Malley), Meryl Streepová (Janine Rothová), Tom Cruise (senátor Jasper Irving), Michael Pena (Ernest), Andrew Garfield (Todd), Peter Berg
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko