Sledovať film
Igby
online

Film Igby
  Trailer  k filmu Igby
Prehrajte si film Igby HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Igby

Sedemnásťročný mladík s nezvyklou prezývkou Igby síce pochádza zo zámožnej rodiny, ale okrem peňazí má problémy so všetkým, na čo sa pozrie. Zatiaľ čo jeho o tri roky starší brat Oliver exceluje na univerzite a má politické ambície, Igbyho vyhodili takmer zo všetkých stredných škôl na východnom pobreží Spojených štítov. Matka pre neho nemá vľúdne slovo, jeho otec je schizofrenik. Jediným mužským vzorom môže pre Igbyho byť švihácky a snobský strýko D. H. Banes. A tak sa mladík nakoniec rozhodne so všetkým skoncovať a utiecť do bohémskeho prostredia New Yorku. Ale utiecť pred sebou samým nie je také jednoduché...

Originálny názov:

Igby Goes Down

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Burr Steers
Hrajú: Kieran Culkin (Igby), Claire Danesová (Sookie), Jeff Goldblum (D.H.), Jared Harris (Russel), Amanda Peetová (Rachel), Ryan Phillippe (Oliver)
Scénár: Burr Steers
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO2 24.2.2024 19:30

Recenzie filmu Igby:

Možná jsem čekala víc, než mohl film dát. Tím neříkám, že byl špatný...jen ne tak dobrý, jak jsem si po přečtení recenze myslela. Což je ale pořád jen můj názor.:-D Každopádně. Culkin hraje opravdu dobře, stejně jako ostatní. Film je zvláštní, má zajímavý příběh. A dobrá je slečna, která se nesměje...možná budu příště psát komentáře, dokud si ten film budu aspoň mírně pamatovat.:-D Takže...opět mevím. Byl zajímavý. Dobrý.
80% hobbie
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina