Sledovať film Ihrisko online

Prehrajte si film Ihrisko online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ihrisko
  Trailer k filmu Ihrisko   Sledovať Ihrisko online
Žáner:
Drama, Komedie, Rodinný, Sport, Pro náctileté
Réžia:
David M. Evans
Hrajú:
Tom Guiry (Scotty Smalls), Mike Vitar (Benjamin Franklin Rodriguez), Patrick Renna (Hamilton Porter), Chauncey Leopardi (Michael Palledorous), Marty York (Alan McClennan), Brandon Quintin Adams (Kenny DeNunez)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Zlý pes, vzácna loptička a chlapčenská partia milujúca bejzbal v komédii pre mládež.(

Pamäť už je taká, že dávne spomienky halí do príjemnej nostalgie, a na to zlé dáva zabudnúť. Nie inak je tomu so spomienkou Scottyho Smallsa na partiu kamarátov, ktorých získal, keď sa rodičia presťahovali do mesta. Spočiatku to bolo ťažké, Scotty sa dobre učil, ale priateľov v škole žiadnych nemal. Jedného dňa však narazil na ihrisko, kde partia chlapcov pod vedením Benjamina Franklina Rodrigueza venovala všetok voľný čas a nadšenie bejzbalu. A títo chalani ho medzi seba nakoniec prijali. Stal sa členom partie a prežil s ňou množstvo dobrodružstiev a zábavy, väčšinou sa točiacou okolo bejzbalu. Zažil s nimi aj svoje veľké detské dobrodružstvo, keď loptička podpísaná slávnym hráčom, ktorú jeho nevlastný otec chránil ako oko v hlave, venoval do hry. Práve tú totiž odpálili na vedľajší dvor, na miesto, kam zatiaľ nikto z nich nevstúpil, pretože ho bránil veľký zlý pes, hotový netvor. Veď sa aj volal Netvor. Vzácna loptička však bola dostatočne pádnym dôvodom, aby sa chlapci vydali na veľkú a nebezpečnú výpravu, ako sa neskôr ukázalo, plnú nečakaných prekvapení...
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski