Sledovať film
Insidious: Kapitola 3
online

Film Insidious: Kapitola 3
  Trailer  k filmu Insidious: Kapitola 3
Prehrajte si film Insidious: Kapitola 3 HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Insidious: Kapitola 3

Parapsychologička Elise Rainier žije sama v ústraní, keď ju jedného dňa vyhľadá mladučká Quinn s prosbou o pomoc. Prenasleduje ju démon, ktorý postupne požiera jej telo i dušu. Elise stojí pred zásadným rozhodnutím. Už nikdy nechcela otvoriť bránu do sveta mŕtvych, no tentokrát od nej závisí príliš veľa životov. Kapitola 3 nenadväzuje na príbeh predošlých dvoch častí, ale je úvodom celej série a dejovo samostatným filmom. Debutujúci režisér Leigh Whannell má za sebou úspešnú scenáristickú kariéru. Je autorom scenára oboch predošlých častí Insidious, hororovej série Saw a ďalších filmov z dielne režiséra Jamesa Wana.

Originálny názov:

Insidious: Chapter 3

Žáner: Thriller, Dráma, Horor
Réžia: Leigh Whannell
Hrajú: Dermot Mulroney (Sean Brenner), Stefanie Scott (Quinn Brennerová), Angus Sampson (Tucker), Leigh Whannell (Specs), Lin Shayeová (Elise Rainierová), Tate Berney (Alex Brenner)
Scénár: Leigh Whannell
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 61 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO3 28.2.2024 22:45

Recenzie filmu Insidious: Kapitola 3:

Za 2 dny jsem shlédl Všechny dosavadní díly...a třetí pokračování..rozhodně nejslabší..první půl hodinka má náběh na teen... film..nic se neděje krom stínů.. lekačky dobrý..nedychajici hnusak duch vypadá solidně...ale celé si to nedokáže udržet napětí a hrůzu předešlých dílu.. stále to je ale hooodne lepší nadprůměr.. 65% jsem zvědav na 4..Wana za kameru a kvalita zaručena.
60% Antychryst
Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, divákům odhaluje osudy nadané jasnovidky Elise Rainierové (Lin Shaye), jež se po jistém váhání rozhodne pomocí svých schopností kontaktovat mrtvé, aby tak pomohla mladé dospívající dívce (Stefanie Scott), kterou si vybrala za svůj cíl nebezpečná nadpřirozená bytost.
80% Romi.octavia
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina