Sledovať film Ivanovo detstvo online

Prehrajte si film Ivanovo detstvo online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ivanovo detstvo
  Trailer k filmu Ivanovo detstvo   Sledovať Ivanovo detstvo online
Žáner:
Drama, Válečný
Réžia:
Andrei Tarkovsky, Eduard Abalov
Hrajú:
Nikolai Burlyayev (Ivan), Valentin Zubkov (kapitán Kholin), Jevgenij Žarikov (poručík Galtsev), Stepan Krylov (Cpl. Katasonov), Nikolaj Griňko (poručík plukovník Gryaznov), Dmitri Milyutenko (starý muž)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
1962
Popis:
Hrdinom vojnovej drámy je dvanásťročný rozviedčik Ivan. Vojnový štáb, pre ktorý cez front prenáša dôležité správy, nedokáže pochopiť, kde sa v chlapcovi berie toľká nenávisť k Nemcom. Len Ivanove sny a spomienky prezrádzajú, že Ivan prestal byť dieťaťom vo chvíli, keď mu nacisti priamo pred očami zavraždili matku. Nadporučík Gaľcev chce pre Ivana lepšiu budúcnosť a preto nalieha, aby odišiel do suvorovského učilišťa. Podplukovník Griaznov však rozhodne, že Ivan má aj naďalej pre štáb vykonávať riskantnú prácu. Jedného dňa sa však už nevráti. Po skončení vojny Gaľcev v archíve gestapa nachádza doklad o tom, že nacisti Ivana popravili. Film je tragickým portrétom dieťaťa uprostred vojny, zobrazuje jej krutosť a nezmyselnosť. Celovečerný debut režiséra Andreja Tarkovského získal na MFF Benátky Zlatého leva.
Hodnocenie:
82 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski