Sledovať film
Jasmíniny slzy
online

Film Jasmíniny slzy
  Trailer  k filmu Jasmíniny slzy
Prehrajte si film Jasmíniny slzy HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Jasmíniny slzy

Čo sa stane, keď bohatá, arogantná Newyorčanka stratí všetky peniaze a režíruje to Woody Allen?
Jasmine je očarujúca elegantná dáma, ktorá má všetko, na čo si spomenie. Jej bezstarostný život sa však zo dňa na deň rozpadne na kúsky, rovnako jej zdanlivo idylické manželstvo s bohatým podnikateľom. Jasmine sa odsťahuje ku svojej sestre, s ktorou sa delí o skromný byt a nájde si zamestnanie v zubnej ordinácii. Keď sa po všetkom, čo musela prekonať, zoznámi s Dwightom, vyzerá to tak, že našla novú životnú cestu. Ale je to naozaj tak?

Originálny názov:

Blue Jasmine

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Woody Allen
Hrajú: Cate Blanchettová (Jasmine), Joy Carlinová, Richard Conti (George), Glen Caspillo (taxikář), Alec Baldwin (Hal), Charlie Tahan
Scénár: Woody Allen
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 73 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 8.2.2024 21:00

Recenzie filmu Jasmíniny slzy:

Jak je u Woodyho Allena pravidlem, po jednom ne zrovna povedeném filmu, přichází jeden výborný. Jasmíniny slzy jsou skvělým hereckým sólem pro Cate Blanchet, která zastíní ostatní herce pouze tím, že vedle nich stojí. Její podání dámy z vyšší společnosti, která se propadla na abolutní dno, je vynikající. Docela se mi líbila i Sally Hawkins, kterou jsem doposud moc nemusela. Příběhu možná trošku chybí ironický nadhled typický pro Allena, ale i tak je to velice zdařilý film. Jindy mě sice přerušování děje flashbacky do minulosti dost vadí, ale tady je to dobře do děje sedí a tvoří hluboký vizuální kontrast s Jasmíninou realitou. Nesmím zapomenout i na skvělý jazz, který film doprovází a dodává mu ten správný říz.
70% lilo2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina