Sledovať film
Jeptiška
online

Film Jeptiška
  Trailer k filmu Jeptiška Trailer
Prehrajte si film Jeptiška HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 184 filmov a 131 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Za bránami kláštora sa usídlilo zlo.
Suzanne Simonina vo svojich listoch retrospektívne opisuje svoj život plný utrpenia. Ako mladá žena bola poslaná do kláštora proti svojej vôli. Vzhľadom na to, že jej rodičia si nemôžu dovoliť dať jej bohaté veno potrebné na uzavretie manželstva, rozhodnú sa, že namiesto vydaja ju dajú do kláštora. Matka predstavená jej s porozumením pomáha priučiť sa každodennej rutine kláštorného konventu. Suzannina túžba po slobode však naďalej pretrváva. Keď láskavá Matka predstavená zomrie, Suzanne sa ocitne tvárou v tvár deštruktívnym opatreniam. Ako v zlom sne čelí ponižovaniu, obťažovaniu zo strany novej abatiše a ostatných sestier. Suzanne je tak podrobená utrpeniu a náboženskému fanatizmu.

Žáner: Dráma
Hrajú: Pauline Etienne (Suzanne Simonin), Isabelle Huppertová (Supérieure Saint-Eutrope), Louise Bourgoin (Supérieure Christine), Martina Gedecková (Madame Simonin m?re de Suzanne), Agathe Bonitzerová (Soeur Thér?se), Alice de Lencquesaingová (Soeur Ursule)
Krajina: Francúzsko, Nemecko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 64 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 3.2.2023 00:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська